Kontakt oss

Trenger du en erfaren maskinentreprenør til ditt prosjekt?

Vi er alltid klare for nye utfordringer! Kontakt oss gjerne for en trivelig prat rundt dine planer.

Telefon

E-post

Kolbjørn Nilsskog AS

  Skjervstadvegen 13
    8658 Mosjøen

Ansatte

Kontaktinformasjon til våre nøkkelpersoner

Marius Johan Kroken

Daglig leder

  965 13 123
  marius@knas.as

Terje Selstad

K-HMS leder/ Økonomisjef

  417 63 339
 terjes@knas.as

Kristel Brynlund

Regnskap, lønn og HR

   984 55 448
 kristel@knas.as

Frode Wik

Transport, knusing, sprengning og steinbrudd

   909 95 481
  frode@knas.as

Jan Helge Lian

Kalkulatør

  926 96 635
  janhelge@knas.as

Lars Henrik Sund

Stikningsleder

  979 71 699
 larshenrik@knas.as

Mattis Breiland

Avdelingsleder lokalmarked og HMS koordinator

 926 04 532
 mattis@knas.as

Arne Aas

Driftsleder

  906 93 232
  arne@knas.as

Dag Ketil Røsdal

Driftsleder

    472 33 805
   dagketil@knas.as

Hans Olsen

Driftsleder

    476 41 051
  hans@knas.as

Gaute Fridheim

Verksted og maskinkoordinator

    900 46 921
  gaute@knas.as

Konrad Enge

Bergsprengningsleder

    906 19 752
  konrad@knas.as